facebook
Fotografia ślubna

Fotografia ślubna to nasze główne zajęcie. Uwielbiamy fotografować i dokumentować, a także obserwować. Ślub to wyjątkowe wydarzenie, dlatego staramy się pokazać je w unikalny sposób. Naszymi pracami staramy się przywołać w pamięci detale, uczucia oraz atmosferę która panowała w dniu Waszego Ślubu.

Fotografia ślubna Fotografia ślubna Fotografia ślubna Fotografia ślubna Fotografia ślubna

Fotografia ślubna w naszym wykonaniu to towarzyszenie Parze Młodej od pierwszych chwil tego ważnego dnia – od przygotowań Panny Młodej i Pana Młodego, przez Ceremonię Ślubną w Kościele, aż po ostatnie chwile zabawy weselnej i następnie oczywiście zdjęcia plenerowe. Wiemy jak ważny jest dzień Ślubu dla Młodej Pary dlatego też nasza fotografia ślubna wyróżnia się przede wszystkim profesjonalizmem, niepowtarzalnością oraz pełnym skupieniem na Waszym szczęściu w ten ważny dla Was dzień.
Do pięknych zdjęć, które tworzy fotografia ślubna największą inspiracją jesteście Wy i Wasza cudowna miłość! A dzięki nam po wielu latach z sentymentem będziecie mogli powrócić do tych pięknych chwil, gdy Wasze serca biły szybciej, w oczach widoczne były łzy, a z ust usłyszeć można było sakramentalne TAK. Warto pamiętać, iż to co pozostanie najważniejszego po tym cudownym dniu to właśnie obrączki i fotografia ślubna.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług fotograficznych i filmowych w dniu Ślubu w całej Polsce, a zwłaszcza w miejscowości Jarocin, Krotoszyn, Pleszew oraz również za granicą! Szukając fotografa na ślub, trafiliście w dobre miejsce.

MENU - Akadr