facebook
Fotografia ślubna

Fotografia ślubna to nasze główne zajęcie. Uwielbiamy fotografować i dokumentować, a także obserwować. Ślub to wyjątkowe wydarzenie, dlatego staramy się pokazać je w unikalny sposób. Naszymi pracami staramy się przywołać w pamięci detale, uczucia oraz atmosferę która panowała w dniu Waszego Ślubu.

Fotografia ślubna Fotografia ślubna Fotografia ślubna Fotografia ślubna Fotografia ślubna

Fotografia ślubna w naszym wykonaniu to towarzyszenie Parze Młodej od pierwszych chwil tego ważnego dnia – od przygotowań Panny Młodej i Pana Młodego, przez Ceremonię Ślubną w Kościele, aż po ostatnie chwile zabawy weselnej i następnie oczywiście zdjęcia plenerowe. Wiemy jak ważny jest dzień Ślubu dla Młodej Pary dlatego też nasza fotografia ślubna wyróżnia się przede wszystkim profesjonalizmem, niepowtarzalnością oraz pełnym skupieniem na Waszym szczęściu w ten ważny dla Was dzień. To dzień bardzo radosny, pełen wrażeń i emocji, dlatego oprócz ubioru, fryzury, czy urokliwej sali weselnej, należy też zorganizować właściwego fotografa. To niezwykłe wydarzenie z perfekcją zapieczętowane zostanie dla Was na fotografii ślubnej. Do pięknych zdjęć, które tworzy fotografia ślubna największą inspiracją jesteście Wy i Wasza cudowna miłość! A dzięki nam po wielu latach z sentymentem będziecie mogli powrócić do tych pięknych chwil, gdy Wasze serca biły szybciej, w oczach widoczne były łzy, a z ust usłyszeć można było sakramentalne TAK. Warto pamiętać, iż to co pozostanie najważniejszego po tym cudownym dniu to właśnie obrączki i fotografia ślubna. Bardzo profesjonalnie w indywidualny sposób podchodzimy do każdego ujęcia. Fotografia ślubna jest naturalnym obrazem wszystkich emocji, wrażeń i nastroju tego dnia. Naszym zadaniem jest uchwycenie samych pięknych momentów, strojów, wyjątkowej atmosfery i zapewnienie dzięki temu Wam oraz Waszym pokoleniom najlepszej pamiątki z dniu ślubu. Nasza praca zaczyna się długo przed ceremonią, poprzez przyjemną komunikację z Młodą Parą, aby dokładnie poznać ich oczekiwania i trwa jeszcze po jej zakończeniu. Towarzysząc Wam podczas tak wielkiego wydarzenia mamy możliwość rozwijania umiejętności w kwestii uchwycenia emocji i wykonywania zdjęć w taki sposób, aby przedstawiały to co najważniejsze w tym dniu. Gwarantujemy bezpieczeństwo przy wykonywaniu zdjęć i ich niezawodną trwałość. Z chęcią na Wasze życzenie pojawimy się u Was tu przed ślubem, aby zapieczętować przygotowania do tego wydarzenia. Dzięki temu, Wasza kolekcja ślubna poszerzy się o zdjęcia z wizyty u fryzjera oraz kosmetyczki i stanie się bardziej wartościowa.

Bez wątpienia największe emocje podczas uroczystości zaślubin towarzyszą Parze Młodej, rodzicom oraz zgromadzonym gościom  w kościele. W tym miejscu mamy największą rolę, jesteśmy świadkami tych wzruszających odczuć, gestów, które chcemy uwiecznić w bardzo naturalny, wyjątkowy sposób, tak aby powstały najpiękniejsze zdjęcia.

Największą przyjemność sprawia nam fotografowanie weselnej zabawy. Fotografia ślubna Jarocin przedstawia wtedy same zabawne momenty, różne gesty i mimiki gości szalejących w tańcu. Oglądając na niej Młodą Parę, która czule na siebie spogląda czy obejmuje mamy wrażenie, że czas na chwilę się zatrzymał. Z każdego zdjęcia wypływa magia tego dnia.

Przedstawiamy również ciekawe propozycje na sesję w plenerze, którą bardzo cenią sobie Państwo Młodzi. Jest ona wykonywana najczęściej kilka dni po ślubie, jednak w dzień tej uroczystości również się to zdarza. Pomysłów na miejsce jest wiele – to Wy zdecydujecie, gdzie odbędzie się sesja. Najważniejsze, żebyście czuli się tam najlepiej.

Jeśli będziecie chcieli nabrać pewności, ze wybraliście odpowiedniego fotografa na Wasz ślub, możecie zdecydować się na sesję narzeczeńską. Po spędzeniu kilku godzin razem, na pewno wszystkie Wasze wątpliwości zostaną rozwiane. Wybrać na to wydarzenie możecie swoje ulubione miejsce.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług fotograficznych i filmowych w dniu Ślubu w całej Polsce, a zwłaszcza w miejscowości Jarocin, Krotoszyn, Pleszew oraz również za granicą! Szukając fotografa na ślub, trafiliście w dobre miejsce.

 

MENU - Akadr