STUDIO FOTOGRAFICZNO-FILMOWE

Kasia i Szymon Drańczuk

Edit Template

AKADR

to żywe kolory, historie, pasja, profesjonalizm, zaufanie i duża dawka humoru.

Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży ślubnej. Uwieczniliśmy mnóstwo mniejszych i większych wesel w salach weselnych, dworkach, plenerach czy stodołach.

Każdą historię staramy się opowiedzieć indywidualnie. Tworzymy miłą atmosferę, dzięki czemu zapomnicie o stresie i będziecie się dobrze bawić Waszym dniem.

Podążając za trendami ślubnymi możemy zakręcić na Waszym weselu FOTOBUDKĄ 360°. A po ślubie zapraszamy Was do naszego studia na zdjęcia do nowego dowodu. 😉

Szymon

Fotografią i filmem zająłem się z pasji. Nie jestem po studiach foto czy video, byłem na kilku warsztatach i tyle. Reszta przyszła sama.

Przy robieniu filmów ślubnych staram się jak najmniej reżyserować, jednak służę radą wynikającą z doświadczenia zawodowego, ale oczywiście to co naturalne i spontaniczne wychodzi najlepiej. Wykonując swoją pracę na uroczystości ślubnej jestem z boku, nie rzucam się w oczy, nie ingeruję w życie weselne, ale chętnie podpowiem jakiś szczegół.

Moją drugą pasją jest wędkowanie. Dlatego znam mnóstwo urokliwych miejsc na plener ślubny, w które z miłą chęcią zabiorę Was naszym „miśkiem 4X4”.

Kasia

Od najmłodszych lat kochałam fotografować, aż w końcu poszłam za głosem serca i pasję przemieniłam w zawód.

Uwielbiam fotografować śluby (szczególnie te w środku tygodnia) oraz towarzyszące temu emocje (sama często płaczę na ślubach). A jeśli po weselach spotykamy się na sesjach ciążowych, dziecięcych, chrztach lub komuniach i nazywacie mnie Waszym fotografem rodzinnym, to jest to dla mnie najlepszy komplement.

Na zdjęciach lubię naturalne kolory, u mnie biały jest biały a nie pomarańczowy czy niebieski.

© 2022  |  AKADR Kasia i Szymon Drańczuk  |  akadr.pl

Wykonanie: MarcinJankowski.pl

Edit Template